מאגרי המתכונים של סיון מלול ואסתר אסולין

 לקבוצת מבשלים ואופים עם מאסטר מתכונים - לחצו כאן בס"דמאסטר מתכוניםבס"ד לקבוצת מבשלים ואופים עם מאסטר מתכונים - לחצו כאן
מאגרי המתכונים של סיון מלול ואסתר אסולין
דף הבית
 כ 2000 מתכוני עוגות מצולמים !!!!!
 מעל ל1500 מתכוני עוגיות מצולמים !
מתכונים מתוקים לחינה

      עוגת תותי פרוטי

                                                  לעוגה הזאת קוראים "תותי פרוטי" ככה זה שיושבים מערבבים חומרים ויוצא דה לוקס1 אינסטנד פודינג תות
כף ריבת תות
שמנת מתוקה 250 מ"ל
רבע כוס חלב
לערבל הכל במיקסר לקצף יציב וקשה
לקחת קופסא/ תבנית עגולה בגדול 23, להניח ניילון נצמד על כל התבנית בפנים כולל על הדפנות כלפיי חוץ למלא את המלית של התות. מעל נשבור גס 100 גר בסקוויטים אחריי שטבלנו אותם בצלחת עמוקה שהכנו מראש עם כוס חלב וכפית רום. נניח אותם על הקצפת תות למעלה. נכניס למקפיא לחצי שעה.

ניקח תבנית גודל 26 נשבור עוד 150 גר' בסקוויטים שבורים גס נטבול בחלב עם הרום ונשטח בתחתית. כעת נניח את החלק הורוד באמצע שהבסקוויטים של הקצפת הוורודה!! כלפי מעלה!!! במרכז התבנית של הגודל 26 ונכניס למקרר. את הקצפת תות ניתן להוציא מהקופסא באמצעות שיטת הפיכה של פשטידה להניח צלחת על הקופסא למעלה ונהפוך. נוציא את הניילון נצמד ממנה ופשוט נניח באמצע התבנית על העוגיות שוב כאשר העוגיות שבקצפת הוורוד ישארו כלפיי מעלה!!!

כעת נכין את הפודינג וניל
קופסאת אינסטנד פודינג וניל
3 טיפות תמצית וניל
רבע כוס חלב
שמנת מתוקה 250 מ"ל נערבב לקצפת יציבה נוציא את התבנית כאשר כבר שמנו את החלק הורוד במרכזה ופשוט נזלף מסביב לורוד את כל הקצפת הלבנה.

נכין גנאש שוקולד
נשבור 50 גר' שוקולד חלב עם 50 גר' שוקולד מריר ו 125 גר שמנת מתוקה נמיס במיקרו על עוצמה חזקה 3 דק' נערבב לנוזל חלק לאחר שהוא מתקרר נשפוך על העוגה. ניתן לפזר טלטלי שוקולד לבן כל מה שבא לכם. פשוט טעם חלומי


                 
מאגרי המתכונים של סיון מלול ואסתר אסולין :  מאגר 1   מאגר 2   מאגר 3   מאגר 4   מאגר 5   מאגר 6   מאגר 7   מאגר 8   מאגר 9

באדיבות : "אפייה ובישולים ברמה אחרת" עם סיון מלול ואסתר אסולין

 המתכונים של חברי קבוצת "מאסטר מתכונים"

 

להצטרפות לקבוצת מאסטר מתכונים  לחצו כאן

 עוגות   עוגיות > מתוקים > בשר >  עוף >  דגים לחם >  סלטים > מרקים >  ריבות > פשטידות >  ללא גלוטן >  ירקות > פסטה >  תבשילים וקדירה >  ללא סוכר >  צמחוני >  מתכוני חגים > מתכוני צליאק >  שונות ומיוחדים >  בצקים >  משקאות >  אתרי מתכונים >  מתוקים לחינה > חנוכה > פסח >   טבלה להמרת מידות למאגרי המתכונים של חברי קבוצת "מאסטר מתכונים"
 

מאסטר מתכונים 2000 @ כל הזכויות שמורות